Zakłady Farmaceutyczne

Fibrelite dostarczył Pokrywy Dostępowe D400 w czasie przygotowywania nowych wykopów w Zakładach Farmaceutycznych w Kumbrii.Plac budowy od zainstalowania lekkich paneli kompozytowych aż do wykończenia przez montaż 190 nowych pokryw Fibrelite.
Plac budowy od zainstalowania lekkich paneli kompozytowych aż do wykończenia przez montaż 190 nowych pokryw Fibrelite

Fibrelite otrzymał zadanie przekierowania napowietrzonych przewodów rurowych z suwnic do podziemia w trakcie trwania prac budowlanych. Tamtejszy teren jest ciągle blokowany przez przejeżdżające ciężkie pojazdy, i z tego powodu pokrywy D 400 stały się dla klienta idealnym rozwiązaniem tego problemu.

Poza tym Fibrelite aktywnie bierze udział w zakresie poprawy i przestrzegania przepisów BHP poprzez wprowadzenie lekkich pokryw dla łatwejszej i szybszej wymiany. Różnorodne rozmiary zostały wyprodukowane dla szerokiego zastosowania, również w trudno dostęnych narożnikach i na małych powierzchniach, tak by osiągnąć idealne dopasowanie.

Konstrukcja zakładała instalację prefabrykowanych, betonowych wykopów spojonych ze sobą. Bardzo mocne i łatwe w utrzymaniu, nie stwarzają problemów podczas konserwacji oraz stanowią olbrzymią korzyść dla klienta ( 15 lat gwarancji na uszkodzenia strukturalne liczone od dnia instalacji).

W trakcie instalacji, grupa pracowników technicznych Fibrelite współpracowała z inżynierami i pracownikami budowy zaczynając na etapie projektu paneli po ich instalację, aby w ten sposób zapewnić produktowi najwyższy standard oraz aby projekt został wykonany w zakładanym na wstępie terminie.
Wyspecjalizowany Materiał

Fibrelite jest światowym liderem w dziedzinie produkcji kompozytowych pokryw GRP do studzienek kanalizacyjnych i pokryw dostępowych. Ten wyspecjalizowany materiał szybko znalazł uznanie jako alternatywa dla tradycyjnych materiałów takich jak ciężka stal czy beton.

Korzyści pokryw Fibrelite w stosunku do tradycyjnych, mniej skutecznych technologicznie pokryw metalowych:
  • Lekka i łatwa ręczna wymiana,
  • Nośność od A15 do F900 ( Norma PN –EN 124),
  • Chemicznie obojętne i odporne na korozję,
Zachowaniu wysokiej wydajności

Na życzenie klienta Fibrelite dostarcza pokrywy zgodnie z jego preferencjami bądź też używa niestandardowych rozwiązań. Oznacza to,że wymiary wewnętrzne paneli, usztywnienia i architektura mogą zostać zmienione celem optymalizacji wydajności każdego panelu bazując na szczegółowych kryteriach projektu

Korzyści wynikające z zastosowania pokryw Fibrelite
  • Indywidualne rozwiązania,
  • Produkt typu: zamontuj i zapomnij, który nie koroduje,
  • Łatwiejsza praca dla ekip serwisowych,
  • Ulepszone praktyki w zakresie BHP,
  • Wsparcie techniczne.
Pokrywy Kompozytowe Fibrelite Pokrywy Kompozytowe Fibrelite
Pokrywy Kompozytowe Fibrelite
Fibrelite composite trench covers
Zobacz naszą ofertę trench paneli
Więcej informacji o produktach Fibrelite prosimy o kontakt:
Corrimex
Ul. Ogrodowa 11
05-092 Łomianki-Kiełpin
Tel: 502 126 002
Faks: 58 306 77 11
Email: pawel@corrimex.pl
Corrimex Logo